My Favorite Movies
| allurfantasies2's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Crank 2006, R) |
|
| 2 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 3 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 4 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 5 |
Fast Times At Ridgemont High 1982, R) |
|
| 6 |
Tom and Jerry - The Fast and the Furry 2005, Unrated) |
|
| 7 |
Eddie Murphy Delirious 1983, Unrated) |
|
| 8 |
Final Destination 2000, R) |
|
| 9 |
Final Destination 3 2006, R) |
|
| 10 |
Final Destination 2 2003, R) |
|
| 11 |
Final Cut 1988, R) |
|
| 12 |
The Mummy 1999, PG-13) |
|
| 13 |
The Mummy Returns 2001, PG-13) |
|
| 14 |
Scarface 1932, PG) |














