My Favorite Movies
| allenamol's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 2 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 3 |
American Pie 1999, R) |
|
| 4 |
Rocky 1976, PG) |
|
| 5 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 7 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 8 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 9 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 10 |
If Only 2004, PG-13) |
|
| 11 |
You've Got Mail 1998, PG) |
|
| 12 |
Cocktail 1988, R) |
|
| 13 |
Top Gun 1986, PG) |
|
| 14 |
Endless Love 1981, R) |
|
| 15 |
Munna Bhai M.B.B.S. (Munnabhai M.B.B.S.) 2003, Unrated) |














