My Favorite Movies
| alka1601's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 2 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 3 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 4 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 5 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 6 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 7 |
American Pie 1999, R) |
|
| 8 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 9 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 10 |
Scary Movie 2000, R) |










