My Favorite Movies


  alissawong7's Rating My Rating
1
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
awesome.
2
High School Musical 2 2007,  G)
High School Musical 2
i kind of thought the first one was better.
3
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
4
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
Harry Potter and the Order of the Phoenix
It was okie... I thought the book was better.
5
I, Robot 2004,  PG-13)
I, Robot
goooooood
6
Cheaper by the Dozen 2 2005,  PG)
Cheaper by the Dozen 2
gooood
7
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End
I thought it was good.
8
High School Musical 2006,  G)
High School Musical
It was good.
9
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
10
Stormbreaker (Alex Rider: Operation Stormbreaker) 2006,  PG)
11
Sky High 2005,  PG)
12
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
good
13
Ella Enchanted 2004,  PG)
14
The Adventures of Sharkboy and Lavagirl in 3-D 2005,  PG)
15
Agent Cody Banks 2 - Destination London 2004,  PG)
16
Drake and Josh Go Hollywood 2006,  Unrated)
17
The Princess Diaries 2001,  G)
18
The Notebook 2004,  PG-13)
19
White Chicks 2004,  PG-13)
White Chicks
it was actually pretty funny.
20
A Walk to Remember 2002,  PG)
21
Step Up 2006,  PG-13)
22
Hitch 2005,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments