Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  AlisonnOlivia's Rating My Rating
1
Elf 2003,  PG)
Elf
i'll never get tired of this movie!
2
Date Movie 2006,  PG-13)
Date Movie
funny, but really stupid!
3
Blades of Glory 2007,  PG-13)
4
The Goonies 1985,  PG)
The Goonies
really interesting even though i've seen it like...16,000,000 times!
5
Alice in Wonderland 1951,  G)
Alice in Wonderland
i LOVE it!:]
6
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
Scary Movie 4
i loved every second in this movie!
7
Scary Movie 2000,  R)
Scary Movie
i totally loved it!!!
8
Scary Movie 2 2001,  R)
9
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
10
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
The Fast and the Furious: Tokyo Drift
it was ok....?!
i think that it still kinda sucked though!
11
The Grudge 2 2006,  PG-13)
The Grudge 2
very good!
after seeing the 1st & 2nd movies i totally understand how & why everything happened when they did!
12
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
13
You, Me and Dupree 2006,  PG-13)
You, Me and Dupree
halarious!!!
i'm definetly gonna see it again soon!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments