My Favorite Movies
| alirezasefat's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Devil's Advocate 1997, R) |
|
| 2 |
Terminator 2: Judgment Day 1991, R) |
|
| 3 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 4 |
Léon (The Professional) 1994, R) |
|
| 5 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 7 |
A Walk in the Clouds 1995, PG-13) |
|
| 8 |
A Scanner Darkly 2006, R) |
|
| 9 |
Thumbsucker 2005, R) |
|
| 10 |
Constantine 2005, R) |
|
| 11 |
Speed 1994, R) |
|
| 12 |
Hardball 2001, PG-13) |
|
| 13 |
Last Action Hero 1993, PG-13) |
|
| 14 |
Spawn 1997, PG-13) |
|
| 15 |
Jumanji 1995, PG) |















