My Favorite Movies
| Alinphx's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 2 |
The Lord of the Rings 1978, PG) |
|
| 3 |
Half Baked 1998, R) |
|
| 4 |
Up in Smoke 1978, R) |
|
| 5 |
Harold & Kumar Go to White Castle 2004, R) |
|
| 6 |
Friday 1995, R) |
|
| 7 |
Next Friday 2000, R) |
|
| 8 |
Friday After Next 2002, R) |
|
| 9 |
Hulk 2003, PG-13) |
|
| 10 |
Malibu's Most Wanted 2003, PG-13) |
|
| 11 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 12 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |












