My Favorite Movies
| alimrox's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 2 |
The Wedding Singer 1998, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 5 |
Napoleon Dynamite 2004, PG) |
|
| 6 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 7 |
Charlie's Angels 2000, PG-13) |
|
| 8 |
Indiana Jones and the Last Crusade 1989, PG-13) |
|
| 9 |
Raiders of the Lost Ark (Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark) 1981, PG) |
|
| 10 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 11 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 12 |
How to Lose a Guy in 10 Days 2003, PG-13) |
|
| 13 |
Bring It On 2000, PG-13) |
|
| 14 |
Ferris Bueller's Day Off 1986, PG) |
|
| 15 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 16 |
School of Rock 2003, PG-13) |
|
| 17 |
Twister 1996, PG-13) |
|
| 18 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 19 |
Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides 2011, PG-13) |



















