My Favorite Movies
| alimazhari's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Meet the Parents 2000, PG-13) |
|
| 2 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 3 |
American Pie 1999, R) |
|
| 4 |
American Pie 2 2001, R) |
|
| 5 |
American Wedding 2003, R) |
|
| 6 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 7 |
The Aviator 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Top Gun 1986, PG) |
|
| 9 |
The Mask of Zorro 1998, PG-13) |
|
| 10 |
The Legend of Zorro 2005, PG) |
|
| 11 |
American Beauty 1999, R) |
|
| 12 |
Léon (The Professional) 1994, R) |












