My Favorite Movies
| alikadhem83's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Troy 2004, R) |
|
| 2 |
Hannibal 2001, R) |
|
| 3 |
Godfather 2006, Unrated) |
|
| 4 |
Love Story 1970, PG) |
|
| 5 |
Enteng Kabisote 4 2007, Unrated) |
|
| 6 |
Meet Joe Black 1998, PG-13) |
|
| 7 |
The Edge 1997, R) |
|
| 8 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 9 |
Notebook 2006, Unrated) |
|
| 10 |
All The King's Men 2006, PG-13) |








