My Favorite Movies


  AliciaMegan's Rating My Rating
1
Scary Movie 2000,  R)
Scary Movie
Another one of the bests
2
Scary Movie 2 2001,  R)
Scary Movie 2
great!!!
3
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
Scary Movie 3
Really good!
4
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
Scary Movie 4
Funny
5
How to Eat Fried Worms 2006,  PG)
How to Eat Fried Worms
Good family movie!!
6
Date Movie 2006,  PG-13)
Date Movie
A really good knock-off!
7
Air Buddies 2006,  PG)
Air Buddies
Cute!!!!
8
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
The Fast and the Furious: Tokyo Drift
I wish I could drift
9
The Grudge 2004,  PG-13)
The Grudge
Pretty weird.
10
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
a really, really, really good movie
11
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
GREAT !!!
12
Bring It On 2000,  PG-13)
Bring It On
LOVE IT!!!!!
13
Bring It On: All or Nothing 2006,  PG-13)
Bring It On: All or Nothing
great!
14
Bring It On Again 2004,  PG-13)
Bring It On Again
ok
15
School of Rock 2003,  PG-13)
School of Rock
GOOD
16
The Da Vinci Code 2006,  PG-13)
The Da Vinci Code
really interesting

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments