My Favorite Movies


  aliciajohn's Rating My Rating
1
The Librarian: Return to King Solomon's Mines 2006,  Unrated)
2
The Mummy Returns 2001,  PG-13)
3
Live Free or Die Hard 2007,  PG-13)
4
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
6
The Matrix 1999,  R)
7
Finding Nemo 2003,  G)
8
Grease 1978,  PG)
9
Shrek 2001,  PG)
10
Transformers 2007,  PG-13)
11
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
12
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
13
Batman Begins 2005,  PG-13)
14
Zoolander 2001,  PG-13)
15
Back to the Future 1985,  PG)
16
Up 2009,  PG)
17
Transformers: Revenge of the Fallen 2009,  PG-13)
18
Hard Target 1993,  R)
19
Tom and Jerry - Whiskers Away 1952,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments