Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  aliciacdavis's Rating My Rating
1
Poseidon 2006,  PG-13)
Poseidon
the best movie ever
2
The Rundown (Welcome to the Jungle) 2003,  PG-13)
The Rundown (Welcome to the Jungle)
sweet movie
3
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
such a sad movie
4
Jeepers Creepers 2001,  R)
5
Happy Gilmore 1996,  PG-13)
Happy Gilmore
soo funny
6
The Perfect Storm 2000,  PG-13)
The Perfect Storm
omg i love this movie sooooooooooo much
7
Stealth 2005,  PG-13)
Stealth
i love this movie
8
Walking Tall 2004,  PG-13)
Walking Tall
this is an awesome movie
9
Invincible 2006,  PG)
Invincible
this was a really good movie
10
Accepted 2006,  PG-13)
Accepted
wish i could do stuff like that and get away with it lol
11
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
X-Men: The Last Stand
love this movie
12
The Covenant 2006,  PG-13)
The Covenant
awesome
13
Gridiron Gang 2006,  PG-13)
Gridiron Gang
i love this movie it is sad and it shows that anyone can do anything if they put there minds to it.and i love movies like that

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments