My Favorite Movies


  Alicia07's Rating My Rating
1
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
It was the best out of the four movies made
2
High School Musical 2006,  G)
3
A Cinderella Story 2004,  PG)
A Cinderella Story
It was a very good movie
4
High School Musical 2 2007,  G)
5
Cars 2006,  G)
6
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
It was a really good movie
7
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
8
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
9
Herbie Rides Again 1974,  G)
10
Herbie: Fully Loaded 2005,  G)
11
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
12
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
13
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
14
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Return of the King
It was the best of the three movies
15
Ever After: A Cinderella Story 1998,  PG-13)
16
Rodgers & Hammerstein's Cinderella 1997,  G)
17
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments