My Favorite Movies
click is the bst 1
| aliceg17's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 2 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 3 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 4 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 5 |
Charlie and the Chocolate Factory 2005, PG) |
|
| 6 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 7 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 8 |
Saw II 2005, R) |
|
| 9 |
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005, PG-13) |
|
| 10 |
Austin Powers in Goldmember 2002, PG-13) |










