My Favorite Movies
| alicatis's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Stomp the Yard 2007, PG-13) |
|
| 2 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Cradle 2 the Grave 2003, R) |
|
| 4 |
Jackass: Number Two 2006, R) |
|
| 5 |
Epic Movie 2007, PG-13) |
|
| 6 |
StrangeLand 1998, R) |
|
| 7 |
Texas Chainsaw Massacre: The Beginning 2006, R) |
|
| 8 |
National Lampoon's Pledge This! 2006, R) |
|
| 9 |
The Hills Have Eyes 2006, R) |
|
| 10 |
Ferris Bueller's Day Off 1986, PG) |
|
| 11 |
Lucky Number Slevin 2006, R) |
|
| 12 |
Alpha Dog 2006, R) |
|
| 13 |
Clueless 1995, PG-13) |
|
| 14 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 15 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |















