My Favorite Movies
| alexsummer123's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pulp Fiction 1994, R) |
|
| 2 |
Donnie Darko 2001, R) |
|
| 3 |
Fight Club 1999, R) |
|
| 4 |
Dogma 1999, R) |
|
| 5 |
Snatch 2001, R) |
|
| 6 |
A Beautiful Mind 2001, PG-13) |
|
| 7 |
Memento 2000, R) |
|
| 8 |
American Beauty 1999, R) |
|
| 9 |
South Park: Bigger, Longer and Uncut 1999, R) |
|
| 10 |
Moulin Rouge 1952, Unrated) |
|
| 11 |
Trainspotting 1996, R) |
|
| 12 |
Death of a President 2006, R) |












