My Favorite Movies


  alexprattel's Rating My Rating
1
Practical Magic 1998,  PG-13)
2
Ever After: A Cinderella Story 1998,  PG-13)
3
Moulin Rouge! 2001,  PG-13)
4
Pride and Prejudice 2005,  PG)
5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
6
Beauty and the Beast 1991,  G)
7
The Notebook 2004,  PG-13)
8
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
9
The Bourne Supremacy 2004,  PG-13)
10
National Treasure 2004,  PG)
11
Forrest Gump 1994,  PG-13)
12
Enemy at the Gates 2001,  R)
13
A Little Princess 1995,  G)
14
Indiana Jones and the Last Crusade 1989,  PG-13)
15
Shrek 2 2004,  PG)
16
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
17
She's the Man 2006,  PG-13)
18
Star Wars: Episode IV - A New Hope 1977,  PG)
19
Miss Congeniality 2000,  PG-13)
20
Legally Blonde 2001,  PG-13)
21
Aladdin 2002,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments