My Favorite Movies


  alexketchum's Rating My Rating
1
Aeon Flux 2005,  PG-13)
Aeon Flux
The best of the chick action movies that all came out together Aeon, Serenity, and Ultraviolet
2
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
X-Men: The Last Stand
unbelievable
3
Batman Begins 2005,  PG-13)
4
The Punisher 1989,  R)
5
The Punisher 2004,  R)
6
Superman Returns 2006,  PG-13)
7
Batman 1989,  PG-13)
8
Elektra 2005,  PG-13)
9
Fantastic Four 2005,  PG-13)
10
Batman Returns 1992,  PG-13)
11
Batman Forever 1995,  PG-13)
12
Batman & Robin 1997,  PG-13)
13
X2: X-Men United 2003,  PG-13)
X2: X-Men United
The way comic book movies should be
14
Hulk 2003,  PG-13)
Hulk
along with Elektra, one of the worst Marvel movies. Still a comic book movie though.
15
X-Men 2000,  PG-13)
16
Hellboy 2004,  PG-13)
17
Blade: Trinity 2004,  R)
18
Blade II 2002,  R)
19
Blade 1998,  R)
20
Daredevil 2003,  PG-13)
21
Spider-Man 2002,  PG-13)
Spider-Man
one of my favorites
22
Spider-Man 2 2004,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments