My Favorite Movies
| alexjuiceman1's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 2 |
Rush Hour 1998, PG-13) |
|
| 3 |
Rush Hour 2 2001, PG-13) |
|
| 4 |
The Bourne Identity 2002, PG-13) |
|
| 5 |
The Boondock Saints 2000, R) |
|
| 6 |
The Fifth Element 1997, PG-13) |
|
| 7 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 8 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 9 |
V for Vendetta 2006, R) |
|
| 10 |
X2: X-Men United 2003, PG-13) |










