My Favorite Movies
| AlexizaJonas's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Jonas Brothers: The 3D Concert Experience 2009, G) |
|
| 2 |
High School Musical 3: Senior Year 2008, G) |
|
| 3 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 4 |
Camp Rock 2008, G) |
|
| 5 |
Another Cinderella Story 2008, PG) |
|
| 6 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 7 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Material Girls 2006, PG) |
|
| 9 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 10 |
Stomp the Yard 2007, PG-13) |
|
| 11 |
Eagle Eye 2008, PG-13) |
|
| 12 |
Raise Your Voice 2004, PG) |
|
| 13 |
High School Musical 2 2007, G) |
|
| 14 |
Dreamer: Inspired by a True Story 2005, PG) |
|
| 15 |
Spirited Away 2001, PG) |
|
| 16 |
Whisper of the Heart (Mimi wo sumaseba) (If You Listen Closely) 1995, G) |
















