My Favorite Movies
| AlexFinalkey's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 2 |
Drake and Josh Go Hollywood 2006, Unrated) |
|
| 3 |
Final Fantasy VII - Advent Children 2005, PG-13) |
|
| 4 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 6 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 9 |
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow (Gekijô-ban Naruto: Daikatsugeki!) 2004, Unrated) |
|
| 10 |
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! 2005, Unrated) |
|
| 11 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 12 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 13 |
Spider-Man 2 2004, PG-13) |
|
| 14 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 15 |
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace 1999, PG) |
|
| 16 |
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones 2002, PG) |
|
| 17 |
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005, PG-13) |

















