My Favorite Movies
| alexboudreau's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Breakfast at Tiffany's 1961, PG) |
|
| 2 |
Footloose 1984, PG) |
|
| 3 |
Psycho 1998, R) |
|
| 4 |
Cruel Intentions 1999, R) |
|
| 5 |
The Godfather 1972, R) |
|
| 6 |
Casino Royale 2006, PG-13) |
|
| 7 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 8 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Live Free or Die Hard 2007, PG-13) |
|
| 10 |
The Breakfast Club 1985, R) |
|
| 11 |
The Devil Wears Prada 2006, PG-13) |











