My Favorite Movies


  alex6xx80's Rating My Rating
1
Dawn of the Dead 2004,  R)
2
Natural Born Killers 1994,  R)
3
Halloween 2007,  R)
4
Wanted 2008,  R)
5
Koroshiya 1 (Ichi the Killer) 2001,  R)
6
The Last King of Scotland 2006,  R)
7
Desperado 1995,  R)
8
From Dusk Till Dawn 1996,  R)
9
Kiss of the Dragon 2001,  R)
10
Audition (Ôdishon) 1999,  R)
11
Stir of Echoes 1999,  R)
12
Tamara 2005,  R)
13
War of the Worlds 2005,  PG-13)
14
Disturbia 2007,  PG-13)
15
Legend 1986,  PG)
16
Wrong Turn 2003,  R)
17
Anaconda 1997,  PG-13)
18
The Protector (Tom yum goong) (Warrior King) 2006,  R)
19
F/X 1986,  R)
20
Mission Impossible 1996,  PG-13)
21
Mission Impossible 2 2000,  PG-13)
22
Mission: Impossible III 2006,  PG-13)
23
The Departed 2006,  R)
24
Internal Affairs 1990,  R)
25
Final Destination 2000,  R)
26
Final Destination 2 2003,  R)
27
Final Destination 3 2006,  R)
28
Grindhouse 2007,  R)
29
The Devil's Rejects 2005,  R)
30
Black Hawk Down 2001,  R)
31
Predator 1987,  R)
32
Predator 2 1990,  R)
33
Collateral Damage 2002,  R)
34
30 Days of Night 2007,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments