My Favorite Movies


  alex0000s's Rating My Rating
1
White Noise 2: The Light 2007,  PG-13)
2
The Ring 2002,  PG-13)
The Ring
horror yeaaaa. I love horror films and this is said to be good.
3
The Grudge 2004,  PG-13)
4
Blood and Chocolate 2007,  PG-13)
5
House of Wax 2005,  R)
6
Hot Fuzz 2006,  R)
7
The Nightmare Before Christmas 1993,  PG)
8
Night at the Museum 2006,  PG)
9
Shaun of the Dead 2004,  R)
10
Cold Creek Manor 2003,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments