My Favorite Movies


  aleshia88's Rating My Rating
1
8 Mile 2002,  R)
2
Underworld 2003,  R)
3
The Butterfly Effect 2004,  R)
4
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
5
The Grudge 2004,  PG-13)
6
Backdraft 1991,  R)
7
The Bourne Identity 2002,  PG-13)
8
Doom 2005,  R)
9
Ultraviolet 2006,  PG-13)
10
Elektra 2005,  PG-13)
11
Queen of the Damned 2002,  R)
12
Freddy's Dead - The Final Nightmare 1991,  R)
13
Friday the 13th - From Crystal Lake to Manhattan 2004,  R)
14
Friday the 13th Part 3 1982,  R)
15
Thirteen Ghosts (13 Ghosts) 2001,  R)
16
Bride of Chucky 1998,  R)
17
Seed Of Chucky 2004,  R)
18
Hannibal 2001,  R)
19
The Scorpion King 2002,  PG-13)
20
The Transporter 2002,  PG-13)
21
Ladder 49 2004,  PG-13)
22
The Mummy Returns 2001,  PG-13)
23
Armageddon 1998,  PG-13)
24
Daredevil 2003,  PG-13)
25
The Green Mile 1999,  R)
26
I Know What You Did Last Summer 1997,  R)
27
Van Helsing 2004,  PG-13)
28
The Exorcism of Emily Rose 2005,  PG-13)
29
The Shining 1980,  R)
30
Freddy vs. Jason 2003,  R)
31
Constantine 2005,  R)
32
Child's Play 2 1990,  R)
33
Child's Play 1988,  R)
34
Child's Play 3 1991,  R)
35
The Devil's Rejects 2005,  R)
36
Mortal Kombat 1995,  PG-13)
37
The Hills Have Eyes 2006,  R)
38
Carrie 1976,  R)
39
Lara Croft Tomb Raider - The Cradle of Life 2003,  PG-13)
40
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
41
The Village 2004,  PG-13)
42
The Crow 1994,  R)
43
House of Wax 2005,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments