My Favorite Movies
| ALEKO's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Hyper Street Racing: Type B 2005, Unrated) |
|
| 3 |
Hostel 2006, R) |
|
| 4 |
Hostel: Part II 2007, R) |
|
| 5 |
The Crow - Wicked Prayer 2005, R) |
|
| 6 |
The Crow: Stairway to Heaven , G) |
|
| 7 |
The Crow 1994, R) |
|
| 8 |
The Crow: City of Angels 1996, R) |
|
| 9 |
The Crow - Salvation 2000, R) |
|
| 10 |
The Minus Man 1999, R) |
|
| 11 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 12 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 13 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 14 |
TMNT 2007, PG) |
|
| 15 |
Shooter 2007, R) |
|
| 16 |
28 Days Later 2002, R) |
|
| 17 |
Alien 1979, R) |
|
| 18 |
AVP - Alien Vs. Predator 2004, PG-13) |
|
| 19 |
Aliens 1986, R) |
|
| 20 |
Alien3 1992, R) |
|
| 21 |
Beowulf 2007, PG-13) |
|
| 22 |
Crash 2005, R) |
|
| 23 |
Lost Souls 2000, R) |





















