My Favorite Movies
| Ald3bert's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Le Papillon (The Butterfly) 2003, Unrated) |
|
| 4 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 5 |
Moliere (Moliere ou Le comedien malgre lui) 2007, PG-13) |
|
| 6 |
Ratatouille 2007, G) |
|
| 7 |
Babe 1995, G) |
|
| 8 |
Stuart Little 1999, PG) |
|
| 9 |
Days of Glory (Indigenes) 2006, R) |
|
| 10 |
Amélie (Le Fabuleux destin d'Amélie Poulain) 2001, R) |










