Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  albertdoina's Rating My Rating
1
80 Minutes 2008,  Unrated)
2
Not Your Typical Bigfoot Movie 2008,  Unrated)
3
Lady in the Water 2006,  PG-13)
4
Manderlay 2005,  Unrated)
5
Book of Love 2003,  R)
6
Midnight Clear 2007,  PG-13)
7
Dallas 2010,  Unrated)
8
Alice in Wonderland 1950,  G)
9
The Collectors 2003,  Unrated)
10
Morrissey: Live in Dallas 1992,  Unrated)
11
Observe and Report 2009,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments