My Favorite Movies
| aksueng's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
300 2007, R) |
|
| 2 |
Grease 1978, PG) |
|
| 3 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 4 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 5 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 6 |
Old School 2003, R) |
|
| 7 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 8 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 9 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 10 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 11 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 12 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 13 |
Alice Through the Looking Glass 1987, Unrated) |
|
| 14 |
West Side Story 1961, PG) |
|
| 15 |
Breakfast at Tiffany's 1961, PG) |
|
| 16 |
My Best Friend's Wedding 1997, PG-13) |
|
| 17 |
Newsies 1992, PG) |
|
| 18 |
Batman Returns 1992, PG-13) |
|
| 19 |
Zoolander 2001, PG-13) |



















