My Favorite Movies


  1. aksinflower
  2. Jennifer

Some movies I can watch again and again and again!!!

  aksinflower's Rating My Rating
1
Pride and Prejudice ,  Unrated)
Pride and Prejudice
the best ever
2
Bridget Jones's Diary 2001,  R)
3
Bridget Jones - The Edge of Reason 2004,  R)
4
The Godfather 1972,  R)
5
The Usual Suspects 1995,  R)
6
Love Actually 2003,  R)
7
The Cook, the Thief, His Wife & Her Lover 1989,  NC-17)
8
Love and Human Remains 1993,  R)
9
Dracula 1979,  R)
10
Bram Stoker's Dracula 1992,  R)
11
Girl With a Pearl Earring 2003,  PG-13)
12
The Importance of Being Earnest 2002,  PG)
13
My Fair Lady 1964,  G)
14
The Princess Bride 1987,  PG)
15
The Wedding Singer 1998,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments