My Favorite Movies


  akogl's Rating My Rating
1
Better Off Dead 1985,  PG)
2
Halloween 1978,  R)
3
The Matrix 1999,  R)
4
Ice Age 2: The Meltdown 2006,  PG)
5
Ice Age 2002,  PG)
6
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
7
Finding Nemo 2003,  G)
8
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
9
Terms of Endearment 1983,  PG)
10
Jaws 1975,  PG)
11
A Nightmare on Elm Street 1984,  R)
12
Sixteen Candles 1984,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments