My Favorite Movies


  1. akirecullen
  2. Kika

Some movies I enjoy.

  akirecullen's Rating My Rating
1
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
2
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
3
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
4
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
5
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
6
Edith Piaf - A Passionate Life 2004,  Unrated)
7
Batman Begins 2005,  PG-13)
8
Kill Bill: Volume 1 2003,  R)
Kill Bill: Volume 1
Love it too!
9
Kill Bill, Volume 2 2004,  R)
10
Terminator 2: Judgment Day 1991,  R)
11
The Matrix 1999,  R)
The Matrix
Love it!
12
The Ugly Truth 2009,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments