Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  AkidintheUSA's Rating My Rating
1
Twilight 2008,  PG-13)
2
The Twilight Saga: New Moon 2009,  PG-13)
3
The Last Airbender 2010,  PG)
4
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader 2010,  PG)
5
Cirque du Freak: The Vampire's Assistant 2009,  PG-13)
6
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
7
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
8
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
9
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
10
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
11
Batman Begins 2005,  PG-13)
12
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
13
The Dark Night (La noche oscura) 1989,  Unrated)
14
Bridge to Terabithia 2007,  PG)
15
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
16
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian 2008,  PG)
17
Left Behind - The Movie 2000,  PG-13)
18
Left Behind II - Tribulation Force 2002,  PG-13)
19
Left Behind - World at War 2005,  PG-13)
20
Hoot 2006,  PG)
21
Robin Hood: Prince of Thieves 1991,  PG-13)
22
Robin Hood: Men in Tights 1993,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments