My Favorite Movies


  akahn05's Rating My Rating
1
Spider-Man 2002,  PG-13)
Spider-Man
ahahahahh
2
Because I Said So 2007,  PG-13)
Because I Said So
ohohohoho
3
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
X-Men: The Last Stand
everytime
4
The Grudge 2 2006,  PG-13)
The Grudge 2
i don't want to be alone.
5
Back in Action 1994,  R)
Back in Action
hahahah
6
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
7
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
8
The Notebook 2004,  PG-13)
9
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
10
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
11
Finding Nemo 2003,  G)
12
Mean Girls 2004,  PG-13)
13
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
14
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
15
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
16
Step Up 2006,  PG-13)
17
A Walk to Remember 2002,  PG)
18
Saw II 2005,  R)
19
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
20
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
21
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
22
Saw III 2006,  R)
23
50 First Dates 2004,  PG-13)
24
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
25
Shrek 2 2004,  PG)
26
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
27
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
28
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments