My Favorite Movies


  1. ajw19
  2. Alicia

HORROR BABY!!

  ajw19's Rating My Rating
1
A Nightmare on Elm Street 4: The Dream Master ,  R)
2
A Nightmare on Elm Street 1984,  R)
3
A Nightmare on Elm Street 4 - The Dream Master 1988,  R)
4
A Nightmare on Elm Street 3 - Dream Warriors 1987,  R)
5
A Nightmare on Elm Street 5 - The Dream Child 1989,  R)
6
A Nightmare on Elm Street 2 - Freddy's Revenge 1985,  R)
7
A Nightmare on Elm Street 2010,  R)
8
Venom 2005,  R)
9
Venom of the Ninja: Vol. 2 1982,  Unrated)
10
Jaws 1975,  PG)
Jaws
wicked
11
Jaws 2 1978,  PG)
Jaws 2
awesome
12
Jaws 3 1983,  PG)
Jaws 3
coool
13
Jaws of Death 1976,  PG)
14
Jaws 4 - The Revenge 1987,  PG-13)
15
Saw 2004,  R)
16
Saw III 2006,  R)
Saw III
SWEET
17
Saw IV 2007,  R)
Saw IV
best
18
Saw V 2008,  R)
19
I Know What You Did Last Summer 1997,  R)
20
I Still Know What You Did Last Summer 1998,  R)
21
I'll Always Know What You Did Last Summer 2006,  R)

Comments (2)


Post a comment

Recent Comments

  1. ajw19
    ajw19 posted 3 years ago

    Hey, be the first to add a comment!

  2. ajw19
    ajw19 posted 3 years ago

    hi somebody add a comment pleeaassee