My Favorite Movies
| AJS504's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
About a Boy 2002, PG-13) |
|
| 2 |
The Insider 1999, R) |
|
| 3 |
12 Angry Men (Twelve Angry Men) 1957, Unrated) |
|
| 4 |
Star Wars: Episode IV - A New Hope 1977, PG) |
|
| 5 |
Breach 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Serenity 2005, PG-13) |
|
| 7 |
Spider-Man 2 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi 1983, PG) |
|
| 9 |
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back 1980, PG) |
|
| 10 |
Love Actually 2003, R) |
|
| 11 |
The Last Kiss 2006, R) |











