My Favorite Movies
| AJHope1's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Matrix Revolutions 2003, R) |
|
| 2 |
Elektra 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Underworld: Evolution 2006, R) |
|
| 4 |
War of the Worlds 2005, PG-13) |
|
| 5 |
Superman Returns 2006, PG-13) |
|
| 6 |
The Butterfly Effect 2 2006, R) |
|
| 7 |
Hero 2002, PG-13) |
|
| 8 |
The Butterfly Effect 2004, R) |
|
| 9 |
Aeon Flux 2005, PG-13) |
|
| 10 |
Ultraviolet 2006, PG-13) |
|
| 11 |
AVP - Alien Vs. Predator 2004, PG-13) |
|
| 12 |
Napoleon Dynamite 2004, PG) |
|
| 13 |
Jet Li's Fearless (Huo Yuan Jia) (Legend of a Fighter) 2006, PG-13) |
|
| 14 |
Madagascar 2005, PG) |
|
| 15 |
Romeo Must Die 2000, R) |
|
| 16 |
Kiss of the Dragon 2001, R) |
|
| 17 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 18 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 19 |
Happy Feet 2006, PG) |
|
| 20 |
Bedussey 2005, Unrated) |



















