Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  ajacksparrow's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
2
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
3
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
4
Spider-Man 3 2007,  PG-13)
5
Spider-Man 2002,  PG-13)
6
Spider-Man 2 2004,  PG-13)
7
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
8
Léon (The Professional) 1994,  R)
9
The Departed 2006,  R)
10
Finding Neverland 2004,  PG)
11
Finding Nemo 2003,  G)
12
Meet the Parents 2000,  PG-13)
13
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
14
Shooter 2007,  R)
15
Transformers 2007,  PG-13)
16
Liar Liar 1997,  PG-13)
17
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
18
Evan Almighty 2007,  PG)
19
Ghost Rider 2007,  PG-13)
20
Gia 1998,  R)
21
She's the Man 2006,  PG-13)
22
King Kong 2005,  PG-13)
23
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
24
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments