My Favorite Movies


  AiramMary's Rating My Rating
1
Superman II: The Richard Donner Cut 2006,  PG)
2
Finding Nemo 2003,  G)
3
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
4
Men in Black II 2002,  PG-13)
5
Bad Boys II 2003,  R)
6
Chicken Little 2005,  G)
7
The Ant Bully 2006,  PG)
8
Blade II 2002,  R)
9
Happy Feet 2006,  PG)
10
Apocalypto 2006,  R)
11
Open Season 2006,  PG)
12
Dum (Strength) 2003,  Unrated)
13
Spider-Man 3 2007,  PG-13)
14
Princesas (Princesses) 2005,  Unrated)
15
Blade Runner 1982,  R)
16
The Matrix 1999,  R)
17
Casablanca 1942,  PG)
18
Ice Age 2002,  PG)
19
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
20
Click 2006,  PG-13)
21
Gladiator 2000,  R)
22
Crash 2005,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments