My Favorite Movies
make me cry make me scream make me laugh=D
| aintru3lov's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Sin City 2005, R) |
|
| 2 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 3 |
School of Rock 2003, PG-13) |
|
| 4 |
The Incredibles 2004, PG) |
|
| 5 |
Blood In, Blood Out (Bound by Honor) 1993, R) |
|
| 6 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 7 |
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005, PG-13) |
|
| 8 |
Gangs of New York 2002, R) |
|
| 9 |
Inuyasha - Tenka hadou no ken (Inuyasha the Movie 3: Swords of an Honorable Ruler) 2003, Unrated) |
|
| 10 |
Pride and Prejudice , Unrated) |
|
| 11 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 12 |
The Princess Bride 1987, PG) |












