Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  aint2spoiled's Rating My Rating
1
Walk the Line 2005,  PG-13)
Walk the Line
Johnny Cash is my Fav. singer!!
2
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
3
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
4
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
5
Ace Ventura: Pet Detective 1994,  PG-13)
Ace Ventura: Pet Detective
i love this movie!!!
6
Ace Ventura - When Nature Calls 1995,  PG-13)
7
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
8
Major Payne 1995,  PG-13)
9
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby 2006,  PG-13)
10
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
11
The Notebook 2004,  PG-13)
12
White Chicks 2004,  PG-13)
13
Hitch 2005,  PG-13)
14
The Longest Yard 2005,  PG-13)
15
High School Musical 2006,  G)
16
Click 2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments