My Favorite Movies
| ainique's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pride and Prejudice 2005, PG) |
|
| 2 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 3 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 4 |
The Bourne Identity 2002, PG-13) |
|
| 5 |
The Transporter 2002, PG-13) |
|
| 6 |
The Italian Job 2003, PG-13) |
|
| 7 |
Laskar pelangi (The Rainbow Troops) 2008, Unrated) |
|
| 8 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Fast & Furious 2009, PG-13) |
|
| 10 |
Kuch Kuch Hota Hai 1998, Unrated) |
|
| 11 |
The Time Traveler's Wife 2009, PG-13) |











