Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  aimee68's Rating My Rating
1
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
2
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
3
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
4
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
5
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
6
What Dreams May Come 1998,  PG-13)
What Dreams May Come
I love this movie! My favorite!
7
Romy and Michele's High School Reunion 1997,  R)
Romy and Michele's High School Reunion
Funny, in a girly way. Great Music!
8
The Wedding Singer 1998,  PG-13)
The Wedding Singer
Who doesn't like Drew and Adam together? The music is awesome too. :)
9
Clueless 1995,  PG-13)
Clueless
Like... Oh my god... totally funny! LOL!
10
X-Men 2000,  PG-13)
11
X2: X-Men United 2003,  PG-13)
12
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
13
Fantastic Four 2005,  PG-13)
14
Spider-Man 2002,  PG-13)
15
Spider-Man 2 2004,  PG-13)
16
Mrs. Doubtfire 1993,  PG-13)
17
The First Wives Club 1996,  PG)
The First Wives Club
Don't get mad... get everything! :)
18
The Breakfast Club 1985,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments