Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  aidenbamber's Rating My Rating
1
The Marine 2006,  PG-13)
2
The Pacifier 2005,  PG)
3
Fun With Dick and Jane 2005,  PG-13)
Fun With Dick and Jane
fab
4
Home Alone 4 2002,  Unrated)
5
Home Alone 2: Lost in New York 1992,  PG)
6
Home Alone 3 1997,  PG)
7
Home Alone 1990,  PG)
8
Shrek the Third 2007,  PG)
9
Shrek 2001,  PG)
10
Shrek 2 2004,  PG)
Shrek 2
brilliant
11
8 Mile 2002,  R)
8 Mile
brilliant
12
Night at the Museum 2006,  PG)
13
Honey, I Shrunk the Kids 1989,  PG)
14
Hoot 2006,  PG)
15
Sky High 2003,  R)
16
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
brilliant
17
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
18
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
19
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
20
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
21
Spider-Man 3 2007,  PG-13)
22
Spider-Man 2002,  PG-13)
Spider-Man
brilliant
23
Spider-Man 2 2004,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments