My Favorite Movies
| AHolyTerror's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 2 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 3 |
Hotel Rwanda 2004, PG-13) |
|
| 4 |
The Chronicles of Riddick 2004, PG-13) |
|
| 5 |
XXX 2002, PG-13) |
|
| 6 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 7 |
Labyrinth 1986, PG) |
|
| 8 |
Eragon 2006, PG) |
|
| 9 |
The Holiday 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Blood Diamond 2006, R) |










