My Favorite Movies
| ahmadwolfy's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Islam: What the West Needs to Know 2006, Unrated) |
|
| 2 |
Bad Boys 1983, R) |
|
| 3 |
Bad Boys 1995, R) |
|
| 4 |
Bad Boys II 2003, R) |
|
| 5 |
P. Diddy Presents the Bad Boys of Comedy 2005, R) |
|
| 6 |
The History Boys 2006, R) |
|
| 7 |
Follow Me, Boys! 1944, G) |
|
| 8 |
Boys and Girls 2000, PG-13) |
|
| 9 |
Latin Boys Go To Hell 1997, Unrated) |
|
| 10 |
Sorority Boys 2002, R) |










