Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  agustin015's Rating My Rating
1
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
2
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
3
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
4
Shrek 2001,  PG)
5
Shrek 2 2004,  PG)
6
Ghost 1990,  PG-13)
7
The Matrix 1999,  R)
8
The Matrix Reloaded 2003,  R)
9
The Animatrix 2003,  Unrated)
10
Scary Movie 2000,  R)
11
Scary Movie 2 2001,  R)
12
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
13
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
14
Garfield - The Movie 2004,  PG)
15
The Super Mario Bros. 1993,  PG)
16
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
17
Batman 1989,  PG-13)
18
Ice Age 2002,  PG)
19
Ice Age 2: The Meltdown 2006,  PG)
20
Anaconda 1997,  PG-13)
21
Madagascar 2005,  PG)
22
Finding Nemo 2003,  G)
23
Armageddon 1998,  PG-13)
24
Mission To Mars 2000,  PG)
25
Mars Attacks! 1996,  PG-13)
26
Independence Day 1996,  PG-13)
27
Blade II 2002,  R)
28
Blade 1998,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments