Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  AguilasFan23's Rating My Rating
1
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
The Day After Tomorrow
This is a good movie to watch on a rainy day!! LOL
2
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
3
War of the Worlds 2005,  PG-13)
4
The Longest Yard 2005,  PG-13)
5
American Pie 1999,  R)
6
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
7
King Kong 2005,  PG-13)
8
Rocky 1976,  PG)
9
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
10
The Matrix 1999,  R)
11
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
12
Spider-Man 2002,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments