My Favorite Movies
| aguilas33's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Blood In, Blood Out (Bound by Honor) 1993, R) |
|
| 2 |
American Me 1992, R) |
|
| 3 |
Scarface 1983, R) |
|
| 4 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 5 |
La Bamba 1987, PG-13) |
|
| 6 |
The Pink Panther 2006, PG) |
|
| 7 |
Santo y Blue Demon Contra Dracula y el Hombre Lobo 1971, Unrated) |
|
| 8 |
Goal! The Dream Begins (Goal!: The Impossible Dream) 2005, PG) |
|
| 9 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 10 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |










